CMF60825K00BEBF
MFR.Part #
CMF60825K00BEBF
JLCPCB Part #
C1423214
Description
-55℃~+175℃ 1W 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors