CMF6028K000FKEK
MFR.Part #
CMF6028K000FKEK
JLCPCB Part #
C1422871
Description
-55℃~+175℃ 1W 28kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS