CMF5028K000FKEK
MFR.Part #
CMF5028K000FKEK
JLCPCB Part #
C1437102
Description
-55℃~+175℃ 250mW 28kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS