CMF6020K000FKEK
MFR.Part #
CMF6020K000FKEK
JLCPCB Part #
C1422142
Description
-55℃~+175℃ 1W 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS