CMF60200K00FHBF
MFR.Part #
CMF60200K00FHBF
JLCPCB Part #
C1420655
Description
-55℃~+175℃ 1W 200kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors