Y174640K0000Q4R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y174640K0000Q4R
JLCPCB Part #
C4140900
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 40kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount