HL10006Z10K00JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL10006Z10K00JJ
Description
100W 10kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance