CMF60200K00BHBF
MFR.Part #
CMF60200K00BHBF
JLCPCB Part #
C1420634
Description
-55℃~+175℃ 1W 200kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors