CMF556R8000FKRE39
MFR.Part #
CMF556R8000FKRE39
JLCPCB Part #
C3403519
Description
-55℃~+175℃ 500mW 6.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors