CMF5568R000JKRE39
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5568R000JKRE39
JLCPCB Part #
C1775878
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 500mW 68Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors