IHSM7832ER180L
MFR.Part #
IHSM7832ER180L
JLCPCB Part #
C2052428
Package
SMD,21.3x8.1mm
Description
1.3A 18uH 47mΩ ±15% SMD,21.3x8.1mm Power Inductors ROHS