RNC65J1001FRRE6
MFR.Part #
RNC65J1001FRRE6
JLCPCB Part #
C3422099
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors