Y175110K0000B9L
MFR.Part #
Y175110K0000B9L
JLCPCB Part #
C1497019
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS