CMF5519R300DHEK
MFR.Part #
CMF5519R300DHEK
JLCPCB Part #
C1420649
Description
-55℃~+175℃ 19.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS