CMF55505R00BHEK
MFR.Part #
CMF55505R00BHEK
JLCPCB Part #
C1422693
Description
-55℃~+175℃ 500mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS