RN55C1740BRE6
MFR.Part #
RN55C1740BRE6
JLCPCB Part #
C3568930
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors