ERC5580R600FHEA500
MFR.Part #
ERC5580R600FHEA500
JLCPCB Part #
C3359701
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS