RN55E51R1BRSL
MFR.Part #
RN55E51R1BRSL
JLCPCB Part #
C1804994
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors