CMF5515R000FKRE
MFR.Part #
CMF5515R000FKRE
JLCPCB Part #
C1764841
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors