CMF5515K000FKRE
MFR.Part #
CMF5515K000FKRE
JLCPCB Part #
C3372175
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors