CRCW0603102RFKEBC
MFR.Part #
CRCW0603102RFKEBC
JLCPCB Part #
C4273258
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS