CMF5515R000FHRE
MFR.Part #
CMF5515R000FHRE
JLCPCB Part #
C3490261
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors