RN55C1000CRE6
MFR.Part #
RN55C1000CRE6
JLCPCB Part #
C1808190
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors