CMF5011K000FEBF
MFR.Part #
CMF5011K000FEBF
JLCPCB Part #
C1423648
Description
-55℃~+175℃ 11kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors