CMF5010K000FEBF
MFR.Part #
CMF5010K000FEBF
JLCPCB Part #
C1422381
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors