CMF5011K000BEBF
MFR.Part #
CMF5011K000BEBF
JLCPCB Part #
C3509139
Description
-55℃~+175℃ 11kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors