CMF5011K000FHBF
MFR.Part #
CMF5011K000FHBF
JLCPCB Part #
C3455695
Description
-55℃~+175℃ 11kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors