CMF2027K000GKEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF2027K000GKEA
JLCPCB Part #
C6150929
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 27kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS