PTF65874K00AZBF
MFR.Part #
PTF65874K00AZBF
JLCPCB Part #
C1443248
Description
-55℃~+150℃ 250mW 874kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors