CP00108R200KE663
MFR.Part #
CP00108R200KE663
JLCPCB Part #
C1403101
Description
-65℃~+275℃ 10W 8.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS