CH0603-330RGFT
MFR.Part #
CH0603-330RGFT
JLCPCB Part #
C3960784
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS