BFC233843224
MFR.Part #
BFC233843224
JLCPCB Part #
C6514365
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 300V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS