695D105X0025B4T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
695D105X0025B4T
JLCPCB Part #
C1965482
Package
1905
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 1uF 25V ±20% 1905 Tantalum Capacitors ROHS