BFC238580821
MFR.Part #
BFC238580821
JLCPCB Part #
C3782030
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 820pF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS