CH0603-330RGFW
MFR.Part #
CH0603-330RGFW
JLCPCB Part #
C4191909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS