CH0402-45RJFT
MFR.Part #
CH0402-45RJFT
JLCPCB Part #
C3914289
Description
-55℃~+155℃ 45Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS