CH0402-45RJFW
MFR.Part #
CH0402-45RJFW
JLCPCB Part #
C4119468
Description
-55℃~+155℃ 45Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS