CH0402-75RJFT
MFR.Part #
CH0402-75RJFT
JLCPCB Part #
C4227361
Description
-55℃~+155℃ 50mW 75Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS