Y16258K66000B23R
MFR.Part #
Y16258K66000B23R
JLCPCB Part #
C4177661
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.66kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS