CH0402-15RJFT
MFR.Part #
CH0402-15RJFT
JLCPCB Part #
C4316409
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS