CH02016-115RGFT
MFR.Part #
CH02016-115RGFT
JLCPCB Part #
C4243136
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 02016 Chip Resistor - Surface Mount ROHS