CH02016-18RJFW
MFR.Part #
CH02016-18RJFW
JLCPCB Part #
C4036063
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 02016 Chip Resistor - Surface Mount ROHS