CH02016-15RJFT
MFR.Part #
CH02016-15RJFT
JLCPCB Part #
C4279212
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 30mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 02016 Chip Resistor - Surface Mount ROHS