CH02016-50RJPW
MFR.Part #
CH02016-50RJPW
JLCPCB Part #
C4005130
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 50Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 02016 Chip Resistor - Surface Mount ROHS