CA51003K300KE14
MFR.Part #
CA51003K300KE14
JLCPCB Part #
C1480801
Description
-65℃~+275℃ 3.3kΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS