CA510033R00KS73
MFR.Part #
CA510033R00KS73
JLCPCB Part #
C3510372
Description
-65℃~+275℃ 33Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL28.6mm Through Hole Resistors