BZX85B4V3-TAP
MFR.Part #
BZX85B4V3-TAP
JLCPCB Part #
C6475358
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
1.3W 13Ω 3uA@1V 4.3V DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS