BZX85B43-TAP
MFR.Part #
BZX85B43-TAP
JLCPCB Part #
C5566782
Description
1 Independent 1.3W 40V~46V 43V 500nA@33V 50Ω 50Ω DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS