BZX85C51-TR
MFR.Part #
BZX85C51-TR
JLCPCB Part #
C5585134
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
1 Independent 1.3W 1.5kΩ 115Ω 48V~54V 500nA@39V 51V DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS