BZX85B4V7-TAP
MFR.Part #
BZX85B4V7-TAP
JLCPCB Part #
C5585072
Description
1 Independent 1.3W 13Ω 3uA@1V 4.61V~4.79V 4.7V 600Ω ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS